چگونه استوری اینستاگرام را ذخیره کنیم

چگونه استوری اینستاگرام را سیو کنیم ؟ شبکه اجتماعی اینستاگرام توانسته میلیاردها مخاطب از سراسر جهان به خود جذب کند. این شبکه اجتماعی دارای امکانات مختلفی از جمله استوری و لایو می باشد. شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید استوری هایی که در اینستاگرام می بینید را در گوشی خودتان سیو کنید. یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام بدهید عکس گرفتن از صفحه موبایل می باشد. در مطالب دیگر آموزش گرفتن اسکرین شات را داده ایم. اما با روش گرفتن عکس از صفحه نمی توانید عکس با کیفیت اصلی را داشته باشید. جهت ذخیره تصاویر استوری با کیفیت اصلی باید در سیستم عامل اندروید آموزش زیر را مرحله به مرحله انجام بدهید. و صورتی که از محصولات کمپانی اپل استفاده می کنید به چگونه استوری اینستاگرام را در آیفون ذخیره کنیم مراجعه کنید.

در مرحله اول سیو استوری اینستاگرام به دلیل عدم وجود این قابلیت در نرم افزار رسمی اینستاگرام نرم افزار StorySave را نصب کنید. جهت نصب این برنامه از دو روش زیر می توانید اقدام کنید:

  • دانلود فایل نصبی نرم افزار StorySave به صورت مستقیم: Download
  • دریافت برنامه StorySave از پلی استور گوگل: StorySave

در مرحله دوم بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه می شوید.

با لمس ایکون تیک در گوشه سمت چپ تصویر وارد صفحه ای مانند تصویر زیر می شوید. در این صفحه Username و Password اکانت اینستاگرام خورد را وارد می کنید و LOGIN را لمس می کنید.

پس از وارد کردن اطلاعات حساب اینستاگرام در صفحه مشابه تصویر بالا و لمس LOGIN وارد برنامه می شوید و برای اولین باید با پیام زیر مواجه می شوید که پیشنهاد می کنیم MAYBE LATER را لمس کنید.

ازین به بعد شما با باز کردن برنامه StorySave با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه می شوید. و لیستی از استوری های افرادی که فالو کردید را مشاهده می کنید.

در مرحله سوم بعد از طی کردن موفق مراحل بالا استوری مد نظرتون را لمس کنید. سپس با لمس ایکون مشخص شده در تصویر زیر استوری با کیفیت ارجینال در گوشی شما سیو می شود.

معرفی سایر امکانات اپلیکیشن سیو استوری اینستاگرام

  • امکان دانلود با کیفیت لایو افرادی که فالو کردید. (دانلود Live)
  • امکان دانلود با کیفیت تصاویر و ویدیو های پیج های اینستاگرام
  • امکان مشاهده استوری افراد بدون اینکه اسم شما در لیست مشاهده کنندگان آن استوری ثبت بشود. (دیدن استوری بدون سین خوردن)

در صورتی که در طی مراحل ذخیره استوری های اینستاگرام برای شما سوالی پیش آمد در بخش نظرات پاسخگو شما هستیم.