چگونه استوری اینستاگرام را در آیفون ذخیره کنیم

چگونه استوری اینستاگرام را در آیفون ذخیره کنیم
به این مطلب امتیاز بدهد.

چگونه استوری اینستاگرام را در آیفون سیو کنیم ؟ امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام توانسته مخاطب میلیونی از کشور ایران جذب کند. این شبکه اجتماعی امکانات مختلفی را برای کاربرانش تدارک دیده است. یکی از این امکانات که با استقبال مخاطبان مواجه شد امکان قراردادن تصاویر موقت استوری در اینستاگرام بود. در مطلب چگونه استوری اینستاگرام را سیو کنیم ترفند ذخیره استوری اینستاگرام در گوشی های اندروید را آموزش دادیم اما در این مطلب ترفند ذخیره استوری اینستاگرام در محصولات کمپانی اپل (آیفون و آیپد) را آموزش می دهیم. البته در مطلب قبلی به روش عکس گرفتن از صفحه که در آموزش گرفتن اسکرین شات بیان شده نیز اشاره کردیم اما برای ذخیره تصاویر با کیفیت بالا روش زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

امکان ذخیره استوری اینستاگرام در نرم افزار رسمی این برنامه وجود ندارد. به همین دلیل برای سیو استوری اینستاگرام به نرم افزار کمکی نیاز دارید. برای این کار نرم افزار Repost Stories for Instagram را از اپ استور اپل به لینک زیر نصب کنید: Repost Stories for Instagram

در صورتی که قصد ذخیره استوری افرادی که پیج خود را پرایوت کرده اند. باید در نرم افزار Login کنید. اما در صورتی که قصد ذخیره استوری از پیج های پابلیک را دارید. این نرم افزار نیاز به Login ندارد. می توانید از قسمت بالای نرم افزار که در تصویر زیر مشخص شده است اسم پیج مورد نظر را سرچ کنید.

سپس از نتایج پیج مورد نظر را انتخاب کنید و روی آن را لمس کنید تا استوری های آن را نمایش بدهد. صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما باز می شود. از آن استوری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از طی مراحل بالا صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید با لمس ایکون دانلود استوری را در آیفون یا آیپد خود ذخیره کنید.

در صورتی که در طی مراحل ذخیره استوری های اینستاگرام در ios برای شما سوالی پیش آمد در بخش نظرات پاسخگو شما هستیم.