چگونه last seen recently شویم

چگونه در تلگرام last seen recently شویم ؟ تلگرام در حال حاضر محبوب ترین پیام رسانی است که توسط کاربران ایرانی استفاده می شود. پیام رسان تلگرام امکانات مختلفی جهت جذب کاربران به اپلیکیشن خود اضافه کرده است. یکی از امکانات اولیه تلگرام قابلیت last seen recently می باشد. با فعال کردن این گزینه کاربر می تواند وضعیت آنلاین بودن یا آخرین زمان آنلاین بودن خود را از تمام کاربران یا برخی از آن ها پنهان کند. با سایت چگونه در آموزش last seen recently کردن اکانت تلگرام همراه باشید.

وقتی کاربری قصد دارد سایر افراد از وضعیت آنلاین بودن آن اطلاع نداشته باشند گزینه last seen recently را فعال می کند. بعد از فعال کردن این گزینه کاربران دیگر نمی توانند وضعیت این فرد را ببینند و برایشان عبارت last seen recently به جای وضعیت این فرد نمایش داده می شود. اگر گزینه last seen recently را فعال کرد باشید شما هم نمی توانید آخرین وضعیت آنلاین بودن سایر افراد را مشاهده کنید.

چگونه در تلگرام last seen recently شویم ؟

در مرحله اول وارد بخش Settings بشوید. تصویر زیر مربوط به نسخه اندروید اپلیکیشن تلگرام می باشد.

در مرحله دوم وارد بخش Privacy and Security بشوید. تا پایان آموزش تصاویر سمت راست مربوط به نسخه اندروید اپلیکیشن تلگرام می باشند و تصاویر سمت چپ مربوط به نسخه ios اپلیکیشن تلگرام می باشد.

در مرحله سوم آموزش لست سین ریسنتلی تلگرام وارد بخش Last Seen بشوید.

در مرحله چهارم به منظور لست سین رسنتلی کردن دو گزینه وجود دارد.

  • Nobody
  • My Contacts

با انتخاب گزینه Nobody هیچ فردی نمی تواند وضعیت آنلاین بودن شما را ببیند به جز افرادی که با استفاده از گزینه Add Users از بخش Always Share With مشخص می کنید. پس از انتخاب گزینه Nobody در صورتی که می خواهید وضعیت آنلاین بودن شما برای افراد خاصی نمایش داده شود با لمس گزینه Add Users از بخش Always Share With آن ها را مشخص کرده و روی Done یا ایکون تیک را لمس کنید در غیر این صورت بعد از انتخاب گزینه Nobody روی Done یا ایکون تیک را لمس کنید.

اما با انتخاب گزینه My Contacts وضعیت آنلاین بودن شما فقط برای افرادی که در لیست مخاطبین شما هستند پنهان می شود. با استفاده از بخش Always Share With می توانید افرادی که می خواهید وضعیت آنلاین بودن شما برای آن ها مشخص باشد را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه My Contacts روی Done یا ایکون تیک را لمس کنید.

پیشنهاد می کنیم آموزش حذف اکانت تلگرام و آموزش حذف اکانت اینستاگرام را مطالعه کنید.

در صورتی که در رابطه با لست سین ریسنتلی کردن تلگرام برای شما سوالی پیش آمد در بخش نظرات پاسخگو شما هستیم.