چگونه از یوتیوب دانلود کنیم

چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم ؟ یوتیوب با جذب کاربران مختلف از سراسر دنیا توانسته شبکه اجتماعی فیس بوک را پشت سر بگذارد. یوتیوب با رتبه دوم در میان پربازدیدترین سایت های دنیا محبوب ترین سایت به اشتراک گذاری ویدیو توسط کاربران می باشد. در روز هزاران ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود و روزانه چندین میلیون ویدیو در یوتیوب پخش می شود. یوتیوب از سال ۲۰۰۶ توسط گوگل خریداری شد و بعد از تاسیس شرکت آلفابت از زیرمجموعه های این شرکت می باشد. با سایت چگونه در آموزش دانلود از یوتیوب همراه باشید.

اکثر ویدیو های موجود در یوتیوب دارای موضوعات آموزشی و تفریحی می باشند. یوتیوب اجازه دانلود ویدیوهای خود را به کاربران نمی دهد. راه های زیادی برای دانلود ویدیوهای مورد نظر از یوتیوب وجود دارد که در ادامه چند روش ساده را معرفی می کنیم.

آموزش دانلود از یوتیوب

۱- چگونه با استفاده از سایت، کلیپ از یوتیوب دانلود کنیم ؟ یکی از راه های ساده دانلود ویدیو از یوتیوب استفاده از سایت y2mate.com می باشد. با مراجعه به این سایت و وارد کردن آدرس ویدیو مورد نظر می توانید این ویدیو را در کیفیت ها و فرمت های مختلف دانلود کنید. در این سایت علاوه بر دانلود با کیفیت های مختلف ویدیویی می توانید صدای ویدیو را نیز دانلود کنید. اگر از اپلیکیشن موبایل یوتیوب استفاده می کنید می توانید با لمس ایکون فلش بالای پلیر و انتخاب Copy Link لینک ویدیو مورد نظر را به دست آورید. این روش را می توانید با تمام سیستم عامل ها و مرورگرها انجام دهید.

۲- چگونه از یوتیوب فیلم را به صورت مستقیم دانلود کنیم ؟ برای دانلود مستقیم از یوتیوب می توانید با نصب برنامه Internet Download Manager (IDM) و با کلیک بر روی آیکون دانلود نسبت به انتخاب کیفیت و دانلود آن اقدام کنید. این روش با مرورگرهای مختلف سازگار می باشد.

۳- چگونه از یوتیوب دانلود کنیم ؟ یکی از ساده ترین روش های دانلود ویدیو از یوتیوب اضافه کردن عبارت ‘pp’ به انتهای نام youtube در آدرس ویدیو می باشد. در تصویر زیر یک نمونه از تغییری که باید در لینک ایجاد شود را مشاهده می کنید. این روش در تمام سیستم عامل ها و با تمام مرورگرها (حتی موبایل) سازگار می باشد.

اپلیکیشن و نرم افزارهای رایگان و پولی زیادی برای دانلود ویدیو از یوتیوب برای سیستم عامل های مختلف وجود دارند اما تا روش های ساده بالا وجود دارند نصب اپلیکیشن ها و نرم افزارهای گوناگون به دلیل اتلاف وقت و حجم اینترنت معقول به نظر نمی رسد.

در صورتی که در رابطه با آموزش دانلود از یوتیوب برای شما سوالی پیش آمد در بخش نظرات پاسخگو شما هستیم.