اپل به زودی آیفون دو سیم کارت وارد بازار می کند

اپل به زودی آیفون دو سیم کارت وارد بازار می کند
به این مطلب امتیاز بدهد.

در چند سال اخیر شاهد افزایش فروش گوشی های دو سیم کارت در بازار گوشی های هوشمند بودیم. گوشی های هوشمند دو سیم کارت طرفداران زیادی در سراسر جهان مخصوصا بازار های آسیایی دارند. طبق شایعات منتشر شده، ظاهرا کمپانی اپل قصد دارد دو آیفون از سه آیفونی که قرار است در سال ۲۰۱۸ معرفی شود را به صورت دو سیم‌کارت عرضه کند.

یکی از متخصصات محصولات کمپانی اپل با نام مینگ‌چی‌کو، طی مصاحبه ای که انجام داده است، عنوان کرد که اپل قصد دارد دو مدل از سه آیفونی که در اواخر سال ۲۰۱۸ عرضه می شود را به صورت دو سیم‌کارت منتشر کند. ظاهرا گوشی های آیفون که در سال ۲۰۱۸ منتشر می شوند دارای صفحه نمایش ۶.۱ اینچی هستند. آیفون های عرضه شده به صورت دو سیمکارات دارای ۶۵۰ تا ۷۵۰ دلار و آیفون تک سیم‌کارت بین ۵۵۰ تا ۶۵۰ دلار قیمت‌گذاری شده اند. البته ظاهرا آخرین مدل اولد که دارای صفحه نمایش ۶.۵ اینچی است دو سیمکارته عرضه می شود. اما آیفونی که قرار است با صفحه نمایش اولد ۵.۸ اینچی عرضه شود تک سیم‌کارت خواهد بود.

لازم به ذکر است که گوشی های دو سیم‌کارت در بازار آمریکا محبوب نیستند اما در بازار های آمریکای لاتین، آسیا و اروپا محبوبیت های خودش را داراست و اپل می تواند با عرضه‌ی این مدل از آیفون های خود، فروش بیشتری را داشته باشد. مسلما مدل های دو سیمکارته در قیمت تمام شده گوشی ها تفاوت ایجاد می کند. البته پیش از اینکه شایعه دو سیمکارته شدن محصولات اپل مطرح شود، در سال ۲۰۱۶ و زمانی که در اجزای لورفته آیفون ۷، شکاف سیم کارت دوگانه به چشم می‌خورد، شایعه دو سیمکارته شدن آیفون ۷ را نیز شنیده بودیم.

همانطور که می دانید، همیشه تقاضا برای آیفون دو سیم‌کارت وجود داشته اما طراحان اپل تا بحال نیازی به ارائه آن در بازار حس نکرده است. نظر شما در مورد آیفون‌های دو سیم کارته چیست؟